Διοίκηση:

Κυριάκος Χριστοδουλίδης
Κυριάκος Χριστοδουλίδης
CEO - Γενικός Διευθυντής Kyriakos@teenscy.com
Ξενοφών Γεωργίου
Ξενοφών Γεωργίου
CFO - Διευθυντής Οικονομικών Xenofon@teenscy.com
Μάριος Νικολάου
Μάριος Νικολάου
CSO - Διευθυντής ανάπτυξης λογισμικού Marios@teenscy.com
Σοφία Αβραάμ
Σοφία Αβραάμ
CMO - Διευθύντρια Marketing Sophia@teenscy.com
Θεοδώρα Χαραλαμπίδου
Θεοδώρα Χαραλαμπίδου
Διευθύντρια διοίκησης Theodora@teenscy.com
Βασίλεια Τσίγκη
Βασίλεια Τσίγκη
HR Manager Vasilia@teenscy.com
Στοιχεία επικοινωνίας:
 
Αγίου Μελετίου 25, 2055 Στρόβολος
 
+357 22392999
 
info@teenscy.com
Σημαντικές πληροφορίες
Μάθε τα Νέα μας

Subscribe now to receive weekly updates.

Please enable the javascript to submit this form